Котли газові димоходні

Read more

З 30 травня по 2 червня 2017 в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15 м.Київ) буде проходити 19-а Міжнародна виставка «Аква-Терм Київ 2017» - найбільша  подія в Україні на ринку опалення, вентиляції та кондиціонування. Детальніше

Барські котли є продуктом підприємства з давньою історією та багатим досвідом роботи в сфері машинобудування ПАТ «Барський машзавод». Побутові опалювальні котли випускаються на цьому підприємстві з 2001 року, і з цього часу опалювальне обладнання «Барського машзаводу» завоювало довіру покупців країн СНД і Центральної Європи. На виробництві нами використовуються інноваційні технології та рішення, а також комплектуючі світових лідерів ринку Sit і WILO, що гарантує високу якість і надійність котлів.

Придбання Барських котлів означає комфортабельні умови, ідеальний мікроклімат у вашому будинку або квартирі.

Ми пропонуємо придбати котли оптом, що, безумовно, зацікавить підприємців, що займаються продажем опалювального обладнання. Сучасний ринок опалювальної техніки насичений продукцією самих різних брендів - європейських зі світовим ім'ям і нікому не відомих китайських. Придбання котлів оптом від «Барського машзаводу» стане вигідним вкладенням у ваш бізнес, оскільки "Тепло по Барськи" цінується у багатьох будинках, а наша продукція є для людей синонімом надійності і довговічності. Ці якості підтверджуються 30-місячної гарантією, яку ми надаємо на всю продукцію нашого заводу.

Нами розроблені котли всіх модифікацій: газові котли (підлогові димохідні, підлогові парапетні, навісні); котли електричні навісні; котли твердопаливні; також налагоджений випуск кам'янок для саун.

Котли будь-якого типу, виготовлені «Барським машзаводом», відрізняються високим рівнем ККД (не менше 90%), безшумністю в роботі, оригінальністю конструкції, що дозволяє використовувати їх у різних системах опалення.

Котли газові та електричні можуть встановлюватися в приміщеннях, оснащених системою водяного опалення, в якій застосовується природна і примусова циркуляція теплоносія, а також в модульних котельнях.

У всіх газових котлах встановлена особлива система, виробництва Італії, що гарантує високий рівень безпеки. Навісні котли оснащуються електронною модуляцією полум'я, що істотно скорочує витрату газу, а також системою проти замерзання.

В електричних котлах передбачено три рівня потужності, що дозволяє економно витрачати електроенергію.

Незалежно від типу обраного котла, ви будете забезпечені максимальною тепловіддачею, високим рівнем ефективності і надійності.

При покупці Ви отримуєте

  • Гарантія 30 місяців
  • Доставка по Україні
  • Знижки постійним клієнтам