Газові котли


   
Підлогові димоходні (одноконтурні та двоконтурні) Підлогові парапетні с закритою камерою сгорання (одноконтурні та двоконтурні) Навесні димоходні і турбо

Високоякісні газові котли оптом представляє Барський машзавод

Компанія «Термо-Бар» пропонує зробити дуже вигідну інвестицію в бізнес і придбати газові котли оптом. У нашому асортименті підлогові димохідні котли (одноконтурні та двоконтурні), підлогові парапетні котли з закритою камерою згоряння, навісні димохідні та турбо котли.

Придбання газових котлів оптом від компанії «Термо-Бар» допоможе залучити нових клієнтів, безсумнівно, принесе успіх вашій фірмі.

Види і характеристики газових котлів

Підлогові димохідні котли ефективні для опалення приміщення будь-якого типу - житлових будинків, офісів, комунально-побутових споруд. Перевагою даних котлів є довговічна нержавіючий пальник, що гарантує екологічність згоряння, низький рівень шуму, відсутність сажі в камері згоряння.

Підлогові парапетні котли відрізняються наявністю конвективного сталевого теплообмінника, максимальним рівнем тепловіддачі, компактними розмірами.

Навісні димохідні та турбо котли найчастіше використовуються для створення ідеального мікроклімату в житлових будинках, квартирах, будинках, в яких встановлена система водяного опалення. Система самодіагностики є важливою перевагою котлів цього типу.

При покупці Ви отримуєте

  • Гарантія 30 місяців
  • Доставка по Україні
  • Знижки постійним клієнтам