ПрАТ «Барський машзавод» - відомий бренд в країнах СНД і Центральної Європи.

На заводі проводиться серйозна робота з підвищення якості виробів. Проведена сертифікація всіх видів виробленого обладнання і триває подальша робота в цьому напрямку. Технічний рівень продукції відповідає стандартам якості, як країн СНД, так і Європи.

Особлива гордість «Бармаш» - його трудовий колектив. Інженерно - конструкторський відділ підприємства по науково-творчому потенціалу може зрівняється з передовими західними колегами. Так, нерідкою подією на заводі стало впровадження у виробництво новітніх світових досягнень і оригінального технічного ноу-хау, спроектованого і адаптованого до вітчизняних умов силами власних фахівців.

Обсяг ринку збуту нашої продукції для лікеро-горілчаної, пивобезалкогольної, консервної, масложирової, кондитерської, виноробної, хлібопекарської та крахмалопаточной промисловості становить 2500 підприємств, експорт більш 80%. Завод має зарубіжних партнерів у країнах Прибалтики, Середньої Азії, Росії, Молдові, Білорусі, США, Ізраїлі та інших країнах.

Технічна і маркетингова політика підприємства направлені на задоволення зростаючого попиту та індивідуальних потреб споживачів. Вона побудована з урахуванням даних, що отримуються в результаті аналізу ринку і його тенденцій, патентних пошуків і досліджень.

З 2001 року на заводі налагоджено випуск побутових опалювальних котлів. Завдяки новим технічним рішенням і комплектуючим провідних світових лідерів Sit і WILO ці котли відповідають екологічним показникам на рівні світових стандартів, безшумні, економні, надійні і компактні. І не дивно, що люди називають котли Барського машзаводу «Барськими». Придбавши продукцію цього заводу у будинок або квартиру отримують просто таки БАРСЬКЕ ТЕПЛО і комфорт.

Дотримання високих стандартів якості, технологій та маркетингу, а також гнучка товарна, цінова і збутова політика, дозволяють ПАТ «Барський машзавод» впевнено утримувати лідируючі позиції в своїй галузі.